Biogas systems

What does Arol do?

Firma Arol powstała w 2009 roku. W 2012 roku nawiązaliśmy współprace z Niemieckim producentem biogazu, nasza działalność w głównej mierze polega na wdrażaniu nowych systemów kontroli oraz sterowania.

Na terenie Polski prowadzimy działalność rolniczą jak i techniczną. Stawiamy na dobro oraz zadowolenie klienta. Świadczymy usługi programistyczne, consultingowe oraz elektryczne. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny pozwalające obniżyć koszty w Państwa firmie. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.

Offer

W czym się specjalizujemy?

Pomagamy w tworzeniu oprogramowania sterującego z przeznaczeniem na różne sterowniki programowalne PLC (sterowniki GE (VersaMax Micro, VersaMax, 90-30, 90-70), sterowniki Siemens (S7-200, S7-300), urządzenia sterujące firm Bernecker&Rainer, Horner, Unitronics i innych), począwszy od zaplanowania algorytmów do uruchomienia maszyn, obiektów i systemów, poprzez fazę programowania i implementacji.
Firma specjalizuje się w projektowaniu i implementacji algorytmów sterowania dla biogazowni oraz tworzeniu oprogramowania kontrolno-sterującego i systemów wizualizacji dla biogazowni.

Realizujemy projekty w 4 obszarach

molecular-bond

Dobór i konfiguracja elementów automatyki

urządzeń sterujących, urządzeń pomiarowych i urządzeń wykonawczo-nastawczych

ux-design

Oprogramowanie sterujące do sterowników PLC

sterowanie procesami ciągłymi, sekwencyjnymi i mieszanymi

technology

Oprogramowanie wizualizacyjne

HMI i systemy SCADA

business-affiliate-network

Integracja systemów komunikacji przemysłowej

Our partners

  • caspari-logo

Contact us

+48 500 226 949